rezerwacja online

pielęgnacja dłoni i stóp

PEDICURE – PIELĘGNACJA I REGENERACJA STÓP

Skóra stóp ma prawie 4mm grubości, cienką tkankę podskórną, dużą ilość gruczołów potowych i małą ilość mieszków włosowatych. Grubość naskórka zwiększa się pod wpływem czynników mechanicznych, np. chodzenia czy noszenia ciasnego obuwia. W taki sposób sposób dochodzi do pogrubienia warstwy rogowej, powstawania odcisków i modzeli. Proces rogowacenia w tych miejscach jest dużo szybszy niż w innych częściach ciała. Skóra stóp posiada cienki płaszcz hydrolipidowy, zaniedbywana prowadzi również do przesuszenia i pękania naskórka. Współczesne kosmetyki pozwalają na precyzyjnie dostosowaną pielęgnację odpowiednio do utrzymania fizjologicznej równowagi oraz bariery ochronnej skóry.


PEDICURE LECZNICZY

Specjalistyczny pedicure, który polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka stóp, bolesnych odcisków, modzeli oraz nagniotków.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCIA GEHWOL

Do odbudowy zniszczonych płytek paznokciowych stosujemy specjalną masę firmy Gehwol, która zawiera w swoim składzie substancje o działaniu przeciwgrzybicznym - clotrimazol. Dzięki temu taką masą możemy odbudować również paznokcie zniszczone przez grzybicę. Pielęgnacja zajętych grzybicą paznokci polega na odpowiednim usuwaniu chorych części paznokcia i chronieniu nowo rosnącej, zdrowej płytki paznokciowej. Za pomocą odpowiednich frezów diamentowych zeszlifowujemy płytkę paznokcia zniszczoną przez grzybicę. Na ubytek nakładamy odpowiednią ilość żelu lub masy i formujemy kształt paznokcia, po zabiegu efekt jest zachwycający, paznokieć wygląda jak naturalny, nie widać żadnych ubytków.  

PLASTIKOWA KLAMRA KORYGUJĄCA WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ

Tego typu klamry zalecane są w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej, ale bez stanu zapalnego. Klamry korygujące przynoszą natychmiastową ulgę. Długotrwałe ich stosowanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, a tym samym likwiduje dolegliwości  i zapobiega ponownemu wrastaniu. 

RURKA KORYGUJĄCA WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ

Rurki zalecane są w przypadku stwierdzenia niewielkiego wrastania paznokcia, spowodowanego np. niewłaściwym obcinaniem paznokci. Metoda ta pozwala kontrolować tor rośnięcia paznokcia. Przeciętą z jednej strony rurkę za pomocą aplikatora nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukcji paznokci.

PEDICURE SPA

Pedicure Spa jest to wersja tradycyjnego rozszerzonego o elementy zabiegów SPA.  Zabieg Pedicure Spa wzbogacony jest o:


Zabieg ten likwiduje uczucie ciężkości stóp, pobudza krążenie, zapewnia uczucie świeżości i lekkości oraz pozostawia aksamitnie gładką skórę. A zastosowanie aromatycznych olejków oraz kwiatów i owoców wprawia nas w znakomity nastrój. 
 


 

PIELĘGNACJA DŁONI
 

KĄPIEL PARAFINOWA – ZABIEG NA DŁONIE

Zabieg parafinowy to silnie nawilżający i regenerujący zabieg na dłonie. Polecany jest szczególnie w przypadku szorstkiej i pękającej skóry dłoni oraz zniszczeń skóry spowodowanymi poprzez działanie na nią czynników zewnętrznych takich jak detergenty, słońce czy mróz. W chłodne jesienno-zimowe dni doskonale rozgrzeje zmarznięte dłonie, rozluźni napięte mięśnie oraz ukoi bolące stawy.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński to zabieg , który wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne.

W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec jakim jest keratyna, witamina A i E oraz prowitamina B5. Oprócz witaminy jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci oraz krzemionka Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia. P. Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to jeden z nowszych trendów w stylizacji paznokci. Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych). Metoda ta jest hypoalergiczna i pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokcia, a więc bezpieczna dla zdrowia.

MANICURE Z MONOFAZĄ

Innowacyjna generacja lakierów utwardzanych pod lampą UV/LED.  Bez bazy, bez topu, tylko kolor?  Tak jest!  Zastosowanie dwóch cienkich warstw koloru bezpośrednio na płytkę pozwala uzyskać wyjątkowo naturalny efekt manicure lub pedicure.  Dodatkowo formuła „3 FREE” bez formaldehydu i toluenu sprawia, że manicure monofazowy jest bezpieczny dla naturalnej płytki paznokcia, nie powoduje jej odbarwienia ani rozdwajania się.

Zalety Manicure/Pedicure Monofazowego:

 

zamknij formularz

Zapytaj eksperta