rezerwacja online

modelowanie sylwetki

ZABIEGI NA CIAŁO
 

Nowość! Liporadiologia 

LipoRadioLogie to innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych (ujędrnianie skóry ciała i twarzy, niwelowanie zmarszczek). Urządzenie poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, pomaga w odprowadzaniu toksyn, leczy zastoje limfatyczne oraz wiotkość skóry.

Liporadiologia wykorzystuje działanie:

 

Masaż mechaniczny rolkami w połąceniu z podciśnieniem obejmuje głębokie warstwy skóry i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie krwi i limfy - ma miejsce drenaż limfatyczny, który wspomaga usuwanie toksyn oraz nadmiaru płynów z organizmu.

Wskazania do zabiegu:

 

W celu osiągnięcia oczekiwanych efektów należy przeprowadzić serię 8-14 zabiegów. Zabiegi można łączyć z innymi metodami modelowania sylwetki np. zabiegami kriolipolizy lub bandażowania.

Rytuał żurawinowy - z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków Mokosh

 

Zabieg składa się z naturalnego peelingu solnego o zapachu żurawiny, który złuszcza i pobudza naskórek przygotowując go do dalszych etapów pielęgnacji– idealny dla skóry szorstkiej, szarej, pozbawionej blasku. Następnie nakładana jest żurawinowa maska zawierająca w składzie m.in. olej z baobabu, olej arganowy, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów, olej makadamia, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej i witaminę E. Zakończeniem rytuału jest przemasowanie całego ciała na żurawinowym eliksirze odżywczym w którego skład wchodzi bogactwo naturalnych olei.

Efektem zbiegu jest intensywnie zregenerowana skóra. Zabieg bardzo mocno nawilża i  wygładza skórę, wyrównuje koloryt i zapobiega procesom starzenia się skóry.

Idealny dla osób borykających się z suchością skóry, utratą elastyczności, rozstępami.

 

 

Nowość!!! Zabieg bandażowania ciała AROSHA ze szczotkowaniem

 

Jest to skuteczny zabieg pomagający w  kształtowaniu  sylwetki, nawilżaniu ciała i walce z oznakami starzenia się skóry. Linia produktów do bandażowania marki Arosha to idealne rozwiązanie dla każdej osoby borykającej się z problemami takimi jak: cellulit wodny, cellulit tłuszczowy, nadwaga, utrata napięcia skóry, czy rozstępy. Kluczowym produktem w zabiegu są jednorazowe bandaże wykonane z delikatnej bawełny, którymi owija się problematyczne partie ciała (uda, pośladki, brzuch). Bandaże nasączone są koktajlem składników aktywnych takich jak: kofeina, guarana, olejek z mięty pieprzowej, cynamon, miód, esecyna pochodząca z kasztanowca, wyciąg z wąkrot ki azjatyckiej, ziarna kakaowca, chmiel, kwas mlekowy, sól z morza martwego, chili, alantoina i wiele innych. Rodzaj bandaża jest dobierany indywidualnie w zależności od defektu skóry, który chcemy zredukować.

Bandażowanie poprzedzone jest masażem specjalną szczotką wykonaną z włosia roślinnego - stymuluje to mikrocyrkulację, zakończenia nerwowe i system limfatyczny, ujędrnia, napina skórę, oraz pomaga w przenikaniu substancji aktywnych z bandaży dzięki temu, że złuszcza martwy naskórek.

 

Kriolipoliza - zamrażanie tkanki tłuszczowej

 

To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).Wynikiem zabiegu ma być redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

 

Proces usuwania komórek tłuszczowych poddanych działaniu kriolipolizy przebiega dwuetapowo:

 

Dla kogo kriolipoliza ?

Zabieg dedykowany jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn!

Tę metodę szczególnie poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia , nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Zabieg jest najczęściej stosowany w czterech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder , górnej partii ud i ramionach. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie jest to metoda do walki z otyłością.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Schemat zabiegu:

 

Ostateczny efekt:

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej powinien stać się w pełni widoczny po upływie 2-3 miesięcy. Co najistotniejsze, zamrożone komórki tłuszczowe w 100 % zostają usunięte z organizmu zatem nie podlegają regeneracji.

Ze względu na zniszczenie komórek tłuszczowych efekty są długotrwałe. Nawet w przypadku ponownego przybrania na wadze, miejsca uprzednio poddane kriolipolizie będą bardziej oporne na zwiększenie obwodu, gdyż adipocyty po okresie dojrzewania nie namnażają się. 
 

Fale radiowe (RF) na ciało

Fale RF rozgrzewają kolagen do 45-60 stopni C bez uszkodzenia naskórka, naczyń krwionośnych i komórek nerwowych . Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napinają się odnawiając swoja strukturę . Podwyższona temperatura stymuluje odpowiednio fibroblasty do produkcji białek, czyli nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny.
Zabieg jest bezbolesny , bezpośrednio po nim może pojawić się lekkie zaczerwienienie, a także przyjemne uczucie ciepła na skórze.
Zaleca się serię zabiegów od 5 do 10 , w zależności od stanu skóry i wieku pacjentki . Zabiegi są wykonywane 1 lub 2 razy w tygodniu.

 

Ogólne wskazania do zabiegów RF na ciało :

 

Przeciwskazania do zabiegów RF :

 

Liposukcja ultradźwiękowa

Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, talia, biodra, ręce, okolice kolan. Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową redukując tkankę tłuszczową w miejscach z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami.

Ultradźwięki poprzez efekt termiczny działają znieczulająco i odprężają mięśnie. Poprawiają również sprężystość tkanek zewnętrznych skóry.

Efekty:


Zalecamy wykonanie co najmniej 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych. Po zabiegu powinno się pić dużo wody (co najmniej 2 litry na dobę). Zastosowanie zdrowej diety (w szczególności ubogiej w tłuszcze) pomoże uzyskać jeszcze lepszy efekt. Efekty zabiegu wspomaga również zwiększenie aktywności fizycznej.

 

Przeciwskazania do zabiegu:

 

Endermo-masaż próżniowy

Masaż próżniowy (ssący) polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem polecanym przez lekarzy w przypadkach obrzęku nóg, rąk, mających związek z problemami zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Jest także zalecany dla osób z żylakami i mających problem z ciśnieniem. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który skutecznie pomaga w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Ma on za zadanie przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii, by w sposób naturalny poprzez organizm zostały one wydalone. Drenaż limfatyczny jest to masaż pompująco-ugniatający. Dlatego często po zabiegu odczuwalna jest wzmożona moczopędność, co jest naturalnym objawem pracy organizmu.

Funkcje:


Zabiegi opierają się na połączeniu masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, wspomagający naturalne procesy zachodzące w organizmie.

 

Masaż odchudzający bańką chińską

Bańka chińska działa na zasadzie zasysania skóry, dzięki czemu dość mocno masowana jest tkanka podskórną ud, pośladków, czy brzucha, czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. W trakcie trwania zabiegu przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Zabieg poprawia również elastyczność i jędrność skóry.

Bardzo ważny w całym zabiegu jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. To właśnie one są jednym z głównych przyczyn powstawania cellulitu (oprócz gromadzącej się nierówno tkanki tłuszczowej).
 

Zalecenia

W gabinecie - masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywany seriach po 10-12 zabiegów. Przy czym powinno się go wykonywać dwa razy w tygodniu. Efektem ubocznym może być zaczerwienienie, czasem małe wybroczyny, które zwykle wchłaniają się w przeciągu kilku dni.

 

 

zamknij formularz

Zapytaj eksperta