rezerwacja online

masaż

"MAGIA CHWILI"

 

autorski masaż Cattleya relaksujący od stóp do głów

 

Połączenie masażu klasycznego i polinezyjskiego z elementami ajurwedy.
Masaż obejmuje całe ciało, także głowę, twarz, dłonie i stopy.

Oddaj się chwili niezwykłego odprężenia dla ciała i duszy!

Nasz autorski masaż został stworzony przez specjalistów pracujących w Cattleya, którzy codziennie wsłuchują się w Państwa indywidualne potrzeby. Jest odpowiedzią na szaleńczy pęd codziennego życia i nieustanną potrzebę odnalezienia choć chwili relaksu i wytchnienia tylko dla siebie.

Masaż wykonywany jest w atmosferze spokoju i głębokiego wyciszenia – regenerujemy ciało i pobudzamy zmysły w blasku świec poprzez aromaterapię oraz muzykę relaksacyjną. Rytuał wykonywany jest ciepłymi i aromatycznymi olejami.

Masaż ciała obejmuje techniki prowadzące do głębokiego odprężenia i regeneracji. Pobudza skórę, mięśnie i cały układ krążenia. Pomaga w walce z czynnikami stresogennymi przez co przywraca całemu organizmowi stan naturalnej równowagi. Wykorzystywane techniki drenażu mają działanie intensywnie oczyszczające z toksyn, a uciskanie odpowiednich punktów uwalnia skumulowany w ciele stres. Masaż twarzy składa się z elementów liftingujących, a masaż głowy to techniki  zaczerpnięte z ajurwedy. Istotnym punktem rytuału jest masaż stóp wykorzystujący technikę refleksoterapii poprzez którą stymulujemy kanały energetyczne motywując organizm do samoregeneracji oraz do odzyskiwania wewnętrznej harmonii i witalności.

Czas : 2 godziny
 

Masaż polinezyjski

Masaż całego ciała, który ma łagodny przebieg i głębokie działanie terapeutyczne. Relaksuje, rozluźnia i wprowadza w stan równowagi fizycznej i emocjonalnej. Spowodzeniem stosowany u każdego niezależnie od wieku i schorzenia. 

Czas: 1 godzina 15 minut

Masaż gorącymi muszlami Lava

Lava Shells to niezwykłe muszle z tropikalnych Filipin, które w trakcie masażu oddają ciepło ze swojego wnętrza. Masaż nimi odpręża, relaksuje i przywraca wewnętrzną harmonię. Zabieg oczyszcza, nawilża, regeneruje skórę całego ciała i rozluźnia napięte mięśnie.

Czas:  1 godzina

 

Masaż antycellulitowy manualny

Działa na tkankę podskórną usuwając złogi oraz szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejsza zastoje limfatyczne. Komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest bardziej gładka, napięta, jędrna i sprężysta.

Czas: 30 minut

 

Masaż relaksacyjny

Pobudza skórę, mięśnie i układ krążenia. Ma ogromny wpływ na układ nerwowy - równoważy wysyłanie negatywnych reakcji na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, co ma nieocenione skutki w walce z bezsennością.

Czas: 1 godzina

 

Masaż relaksacyjny gorącymi olejami

Wykonywany techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywraca stan naturalnej równowagi w organiźmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Poprawia ukrwienie skóry i likwiduje napięcie mięśni. Ma wpływ na poprawę problemów ze snem.

Czas: 1 godzina

 

Masaż klasyczny

Ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu klienta, pomaga rozładować stany napięć mięśniowych oraz stres. Pozytywnie wpływa na poprawienie elastyczności skóry, przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i limfatycznego.

Masaż klasyczny całego ciała

Czas: 1 godzina

Masaż klasyczny pleców

Czas: 30 minut

 

Masaż leczniczy

Zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, dzięki czemu przyspiesza proces leczenia oraz zapewnia właściwy przebieg procesów metabolicznych. Wykonywany przez fizjoterapeutę.

Masaż całościowy

Czas: 1 godzina

Masaż częściowy

Czas: 20 minut

 

 

Masaż stóp

Jego celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała oraz likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach bądź narządach. Pozytywnie wpływa na redukcję stresu i daje odczucie odprężenia.

Czas: 30 minut

 

Masaż twarzy

Przywraca witalność skóry, polepsza ukrwienie i działa ujędrniająco. Systematycznie wykonywany znacznie poprawia owal twarzy i działa przeciwzmarszczkowo. Prowadzi do głębokiego odprężenia.

Czas: 20 minut

 

Masaż twarzy z ampułką odpowiednią do potrzeb skóry

Przywraca witalność skóry, polepsza ukrwienie i działa ujędrniająco. Systematycznie wykonywany znacznie poprawia owal twarzy i działa przeciwzmarszczkowo. Prowadzi do głębokiego odprężenia. Wykonany na ampułce dobranej specjalnie do potrzeb skóry potęguje pozytywne doznania i niesamowite efekty.

Czas: 20 minut

 

Endermo-masaż próżniowy

Masaż próżniowy (ssący) polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem polecanym przez lekarzy w przypadkach obrzęku nóg, rąk, mających związek z problemami zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Jest także zalecany dla osób z żylakami i mających problem z ciśnieniem. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który skutecznie pomaga w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Ma on za zadanie przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii, by w sposób naturalny poprzez organizm zostały one wydalone. Drenaż limfatyczny jest to masaż pompująco-ugniatający. Dlatego często po zabiegu odczuwalna jest wzmożona moczopędność, co jest naturalnym objawem pracy organizmu.

Funkcje:


Zabiegi opierają się na połączeniu masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, wspomagający naturalne procesy zachodzące w organizmie.

 

Masaż odchudzający bańką chińską 

Bańka chińska działa na zasadzie zasysania skóry, dzięki czemu dość mocno masowana jest tkanka podskórną ud, pośladków, czy brzucha, czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. W trakcie trwania zabiegu przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Zabieg poprawia również elastyczność i jędrność skóry.

Bardzo ważny w całym zabiegu jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. To właśnie one są jednym z głównych przyczyn powstawania cellulitu (oprócz gromadzącej się nierówno tkanki tłuszczowej).
 

Zalecenia

W gabinecie - masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywany seriach po 10-12 zabiegów. Przy czym powinno się go wykonywać dwa razy w tygodniu. Efektem ubocznym może być zaczerwienienie, czasem małe wybroczyny, które zwykle wchłaniają się w przeciągu kilku dni.

 

zamknij formularz

Zapytaj eksperta