rezerwacja online

depilacja laserowa/ laseroterapia

Laser diodowy Light Sheer ®, którym dokonujemy zabiegów depilacji laserowej  to najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i najszybsze urządzenie do trwałego usuwania zbędnego owłosienia!

Laser ten posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański  urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, a także certyfikaty  odpowiednich instytucji Europejskich, w tym ISO 9001.

 

Działanie lasera diodowego:Energia laserowa pochłaniana jest przez ciemny barwnik włosa (z tego powodu depilacja laserowa wykonywana jest tylko u osób z ciemnymi włosami), a następnie zmieniając się w energię termiczną (cieplną) niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Depilację laserową można przeprowadzić na nieomal całym obszarze ciała.

Planowanie zabiegów:


Podczas jednego zabiegu można usunąć trwale ok. 30% włosów, stąd też konieczność wykonania 4-5 zabiegów. Wynika to z faktu, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie, część z nich znajduje się w fazie wzrostu i właśnie one reagują na światło lasera. Pierwszy zabieg depilacji laserowej zwykle poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją podczas której przeprowadzany jest wnikliwy wywiad, ocena typu skóry i włosów, oraz ustalana dawka energii laserowej, która będzie stosowana podczas zabiegu.

 

Efekty:

Light  Sheer  to gwarancja  najwższej skuteczności  oraz bezbolesnego i najkrótszego  czasu trwania zabiegu laserowego. To idealna alternatywa dla osób szukających szybkich, trwałych i bezbolesnych metod depilacji, pragnących spełnić marzenie o gładkiej skórze.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

Przygotowanie do zabiegu:

 

zamknij formularz

Zapytaj eksperta